www.seslidehayat.com

Web sitemizde 8 kategori'de 108 makale'ye yazılmış 0 yorum bulunmaktadır.
reklam alanı

Kategori: Ekonomi
09 Kas 2012
0 Yorum
1 Kez Okundu

izmir’de 60 kişi KOSGEB’in sağladığı 30 bin liralık hibe kredi, 70 bin liralık da iki yıl geri ödemesiz ve faizsiz kredi desteğinden yararlanabilecek.

İzmir’de Bornova Belediyesi’nin, iş kurmak isteyenler için KOSGEB işbirliğiyle başlattığı Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı’na yoğun ilgi gösteriliyor.

Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, KOSGEB Güney Hizmet Bölge Müdürü Mustafa Çanakçı ile yeni bir eğitim protokolü daha imzaladı. Daha önce 120 kişiye kurstan sonra verilen 30 bin lirası hibe olmak üzere toplam 100 bin liralık iş kurma desteği, yeni protokolle 60 kişiye daha verilecek. 70 bin liralık kredi, iki yılı geri ödemesiz ve faizsiz veriliyor.

Başkan Sındır, yaptığı açıklamada, “Programa katılanlar, 60 saatlik eğitimin ardından KOSGEB’in sağladığı 30 bin liralık hibe kredi, 70 bin liralık da iki yıl geri ödemesizve faizsiz kredi desteğinden yararlanabilecek. Bornova Belediyesi olarak kendi işini kurmak isteyenlerin başarıya ulaşması için program kapsamındaki tüm eğitim faaliyetlerini üstleniyoruz.” dedi.

Be Sociable, Share!

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:


Son Yorumlar

    Sorry. No data so far.

    pendik evden eve nakliyat evden eve nakliyat cadde5 cam4 hd porno Bu sitede yayılnanan yazıalr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz-apress-aorhan!
    Bu sitede yayılnanan yazıalr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
    Copyright © 2009 - 2011 Tüm hakları saklıdır. - Arayüz Tasarımı: TasarimPanel - Wordpress Entegre: By KORKUT